W ramach współpracy z doświadczonymi prawnikami oferujemy usługę profesjonalnego zakładania i rejestracji spółek kapitałowych (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka akcyjna, spółka komandytowo-akcyjna) oraz spółek osobowych (spółki jawne, spółki komandytowe) oraz fundacji i stowarzyszeń. Dzięki dużemu doświadczeniu naszych prawników oszczędzają Państwo czas oraz mają pewność, że cały proces przebiegnie szybko i bezproblemowo. Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie dokumentacji – łącznie z aktem notarialnym,  dzięki czemu wybrana przez Państwa forma prawna prowadzonej działalności zostanie zarejestrowana w możliwie najkrótszym czasie.

 

Przykładowa usługa założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością obejmuje:

  • przygotowanie umowy spółki

  • doradztwo w zakresie doboru odpowiednich kodów PKD

  • zorganizowanie spotkania u notariusza

  • przygotowanie kompletu wniosków do KRS, urzędu skarbowego (numer NIP, numer VAT-EU), GUS-u (numer REGON) oraz do ZUS

  • złożenie wniosku w sądzie

  • monitorowanie procesu rejestracji i informowanie klienta o przebiegu tego procesu od chwili złożenia wniosku w sądzie do momentu wydania postanowienia o rejestracji spółki w KRS

  • koszt od 1500 zł (netto) w tym opłata sądowa i koszty notarialne (przy kapitale założycielskim 5.000,-zł)

 

 

Nasi prawnicy doradzą w kwestii wyboru najkorzystniejszej formy prowadzonej działalności jak również zajmą się każdym problemem prawnym związanym z prowadzoną przez Państwa działalnością, w tym również przekształceniami i , likwidacjami istniejących spółek oraz zgłaszaniem wszelkich zmian danych przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym, Urzędzie Skarbowym, Urzędzie Statystycznym i ZUS.

 

 

 


 

Podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Kancelaria Księgowa EKSPERT

Agnieszka Sprzęczka

NIP: 952-116-60-96

05-070 Sulejówek k/Warszawy

ul. Pułaskiego 1 A

 

Kontakt

tel. 608 422 203

tel. 601 313 688

a.sprzeczka@agdom.pl

Biura firmy

ul. Grenadierów 21 lok.5 (Grochów)

 Powered by: www.cdx.pl